Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na této stránce mají zájemci o členství v klubu možnost stáhnout si přihlášku do klubu. Tu je nutno vyplnit a členství v ČSCH nechat potvrdit svou základní organizací. Poté ji libovolným způsobem (poštou, e-mailem) zaslat na adresu jednatele klubu.

 

Stávající členové klubu si mohou také stáhnout dotazník pro členy v elektronické podobě a poté ho e-mailem zaslat zpět na adresu jednatele klubu. 

Prosil bych Vás o jeho pečlivé, čitelné, přesné a úplné vyplnění a odeslání zpět na mou adresu NEJPOZDĚJI DO 20. SRPNA. Důležité je, aby jej vyplnili a odeslali všichni členové klubu, protože o některých členech a jejich zvířatech máme stále jen kusé informace, což naší práci příliš neprospívá. Součástí dotazníku je i závazná objednávka kroužků pro drůbež na následující rok. V dotazníku uveďte všechna chovaná zvířata (slepice, krůty, perličky, králíky, holuby, ovce, kozy, okrasnou vodní drůbež, exotické ptactvo a další), nejen vodní drůbež. Pokud společně dáme dohromady slušnou databázi ostatních zvířat, mohl bych ji také zveřejnit na internetu, čímž by se i Vaše ostatní zvířata objevila ve fulltextových vyhledávačích a dostalo by se jim další reklamy v době špatného odbytu našich odchovů. Všichni můžete k dotazníku přikládat i fotografie svých zvířat (v elektronické podobě klidně i v menším rozlišení – 75-300 dpi), které bych k seznamům mohl přiložit, tak jak jsem to udělal na stránkách své domovské ZO (www.zocschbrtnice.estranky.cz).

Také je důležité, aby jste mi v průběhu roku hlásili případnou změnu kontaktních údajů (adresy nebo telefonního čísla).